Příspěvky

Bojovná rozlučka s ligou mladších žáků

7. 6. 2015

SK Slavia Praha – SK Benešov 14:1 (3:1, 8:0, 0:0, 3:0)

K poslednímu sedmičkovému zápasu kariéry mladších žáků jsme si zajeli na horkou půdu pražského Edenu. Proti týmu našich starých známých Štěpána Starého a Adama Touly jsme nastoupili s odvážným a důrazným fotbalem a naše hra nakonec ve třech poločasech ze čtyř snesla přísnější ligové měřítko.

Celý příspěvek | Rubrika: 2014-15 ČLŽ | Komentářů: 0

Povedená domácí rozlučka

31. 5. 2015

SK Benešov – FC Rokycany 9:2 (0:1, 4:0, 5:0, 0:1)

V posledním vlašimském zápase sezóny jsme si připsali očekávanou třetí jarní výhru. Moc nechybělo a mohli jsme zaznamenat třetí výsledek v poměru 10:2 v řadě. Stínem jinak povedeného zápasu byly dvě prohrané čtvrtiny, ve kterých jsme přes několik nastřelených tyčí a břeven nedokázali skórovat. Střelecky znovu vynikl Ondra Svoboda, který prodloužil střeleckou šňůru na pět zápasů, ve kterých zaznamenal 8 branek.

Z Písku jsme body nevydolovali

24. 5. 2015

FC Písek - SK Benešov 10:2 (4:0, 0:0, 3:0, 3:2)

V Písku jsme se chtěli poprat o body s papírově srovnatelným soupeřem, ale zápas nám v jedné sedmičce naprosto nevyšel a odjeli jsme zaslouženě bez bodů. Potopily nás na jedné straně individuální chyby nebo zbytečné fauly trestané pokutovými kopy, na straně druhé neschopnost vytěžit z územní převahy potřebný gólový efekt. Neproměněná šance v ofenzivě se pak na naší psychice podepisuje stejně jako chyby v obraně.

Proti mladším klokanům jsme se nevytáhli

17. 5. 2015

SK Benešov – Bohemians 1905 2:10 (0:2, 0:2, 2:4, 0:2)

Tým Bohemians byl zpoloviny tvořen hráči ročníku 2003, ale ani tento handicap mu nebránil, aby nás přehrál. Bohemka nás sestřelila především po rohových kopech, z nichž jsme dostali hned čtyři branky. Dva zásahy Ondry Svobody ve druhé půli už znamenaly jen dílčí korekci výsledku.

Slabý první poločas už nešlo napravit

10. 5. 2015

SK Dynamo České Budějovice – SK Benešov 15:5 (4:0, 5:0, 1:4, 5:1)

Pokud by se v zápase počítalo do výsledku jen posledních 25 minut, tak jsme vyhráli 5:4. Bohužel do té doby jsme byli bez šťávy, odevzdaní, a protože jsme dali soupeři fóra v podobě 11 branek, nemohli jsme myslet na úspěch.

Proti Plzni jsme tahali za kratší konec

3. 5. 2015

SK Benešov – FC Viktoria Plzeň 3:12 (0:5, 1:2, 1:3, 1:2)

Páteční dobrý výkon na Braníku dával určité naděje, že bychom mohli kvalitní tým z Plzně potrápit. Bohužel naše chyby v defenzivě při obsazování protihráčů způsobily, že Viktoria si během první půle vytvořilo dostatečný a rozhodující náskok, který jsme přes veškerou snahu nedokázali zmenšit. Soupeř dával branky poměrně s lehkostí, naši kluci se na dílčí úspěchy nadřeli a pak už chyběly síly. Velký rozdíl jsme zvláště v první půli mohli vidět v pohybu hráčů bez míče.

V Táboře bez šance

25. 4. 2015

FC MAS Táborsko – SK Benešov 16:2 (5:1, 2:0, 2:0, 7:1)

Po podzimním utkání ve Vlašimi jsme doufali, že bychom mohli táborské trochu potrápit. Bohužel tentokrát nám chyběla bojovnost, přesnost, důraz. U řady našich hráčů bylo vidět, že zaostáváme nejen fotbalově, ale i fyzičkou. Tím vším nás Táborsko předčilo a zaslouženě nás přejelo. Úprava skóre dvěma našimi zásahy byla jen kosmetická a nezměnila nic na naší výrazné porážce.

Tři body za vynikající závěr

19. 4. 2015

SK Benešov – FC Tempo Praha 6:5 (0:0, 1:3, 4:1, 1:1)

Tempo ještě deset minut před koncem utkání kráčelo v poklidu za vítězstvím, když průběžný stav zápasu byl 1:4 v neprospěch domácího mančaftu. Během poslední desetiminutovky se ovšem zvláště na Mílově hřišti děly věci, které vedly k obratu vývoje o 180 stupňů. V poslední minutě vnesla smutek do tváří hostů proměněná penalta, kterou si vzal na starost muž bez nervů – Honza Plášil.

Celý příspěvek | Rubrika: 2014-15 ČLŽ | Komentářů: 1

Zlepšená druhá půle odvrátila debakl

12. 4. 2015

1.FK Příbram – SK Benešov 16:2 (4:0, 7:1, 3:0, 2:1)

Utkání proti dalšímu silnému soupeři se nám moc nepovedlo. Hlavně start zápasu se nám naprosto nevydařil, a když jsme ve 20. minutě prohrávali 9:1, zavánělo to těžkým debaklem a rekordní prohrou. Naštěstí jsme se v dalším průběhu zápasu trochu zvedli a odešli jsme ze hřiště s jakžtakž zdviženou hlavou. Ve druhé půli jsme dokonce sahali po částečném úspěchu, když jsme dílčí remízu ztratili až v samém závěru.

První jarní ligové body

5. 4. 2015

SK Benešov – Povltavská F.A. 4:3 (1:1, 0:0, 1:0, 2:2)

Vyrovnané utkání nepřineslo z naší strany příliš pohledných fotbalových akcí, ale nakonec jsme ho s notnou dávkou štěstí, umění našich gólmanů a možná i nešikovnosti soupeřových střelců dovedli k těsné výhře.