Příspěvky

Vítězné loučení s ligovou sezónou U12

3. 6. 2014

SK Benešov – TJ Kunice 13:2 (2:0, 3:0, 6:2, 2:0)

dsc_2347.jpgV netradičním podvečerním všedním čase jsme dovedli do cíle naši první ligovou sezónu. Proti Kunicím jsme na rozdíl od podzimního zápasu předvedli soustředěný a aktivní výkon, během něhož jsme měli vývoj zápasu plně pod kontrolou a nepřipustili jsme sebemenší komplikaci. Náš soupeř nepředvedl skoro nic a těžko věřit, že jsme s ním na podzim měli takové problémy.

Celý příspěvek | Rubrika: 2013-14 ČLŽ | Komentářů: 3

Půl mančaftu vyhořelo, druhá polovina si připsala výhru

31. 5. 2014

Bohemians 1905 – SK Benešov 11:4 (3:0, 0:0, 5:0, 3:4)

Zápas proti Bohemce na krásném hřišti Spartaku Hrdlořezy byl plný různých očekávání. Zpočátku jsme byli pochopitelně připraveni na možná vůbec nejlepší tým soutěže, který si dvakrát poradil i se Spartou. Nabitý program klokanů, kteří se o víkendu účastnili dvou zahraničních turnajů, ale rozdal karty jinak a nám se postavily kombinované sestavy složené z hráčů ročníků 2002-2004. Bohužel nabídnutou příležitost jsme chytili za vlasy jen napůl a celkově se nám vyškubla. Po kolapsu naší jedné poloviny, která nedala ani branku, jsme odešli poraženi.

Celý příspěvek | Rubrika: 2013-14 ČLŽ | Komentářů: 0

V Písku a dešti s hlavou nahoře, ale bez bodu

18. 5. 2014

FC Písek – SK Benešov 12:3 (1:2, 3:0, 4:0, 4:1)

V hustém a nepříjemném dešti jsme z Písku body sice nevydolovali, ale náš výkon nebyl rozhodně zklamáním. Po výhře naší U13 jsme v první půli i my kousali a připsali si i dílčí úspěch v podobě jedné vyhrané čtvrtiny utkání. Druhý poločas už nám tolik nevyšel a domácí celkem s přehledem dokráčeli k výhře. Opět jsme umřeli na náš tradiční evergreen neproměňování šancí.

Věnujte prosím pozornost změnám v programu tohoto týdne. Příprava je směřována k účasti ročníku 2003 na víkendovém neoficiálním mistrovství ČR starších přípravek Ondrášovka Cup v Táboře.

Remízoví přeborníci vyhořeli ve druhé půli

10. 5. 2014

SK Benešov – Dynamo České Budějovice 9:9 (4:1, 3:1, 0:4, 2:3)

dsc_1583.jpgČerná a bílá – to jsou barvy Dynama a náš výkon byl v obou poločasech jako den a noc. První půle pro nás znamenala v 15. minutě vedení 6:0, hru na jednu branku, vidinu dalšího klidného zápasu a tří bodů do tabulky. Bohužel po pauze se naše hra totálně sesypala, odešla fyzička, ale asi více to bylo v hlavách. V posledních vteřinách mohli ještě Vašek Skiba s Pavlem Drábkem rozhodnout, ale hrát se o dvě minuty déle, tak jsme euforickému náporu hostů neodolali a prohráli jsme. A to ještě gólmani pochytali spoustu budějovických tutovek.

Bezchybná defenziva proti Rokycanům

8. 5. 2014

SK Benešov – FC Rokycany 6:0 (0:0, 2:0, 1:0, 3:0)

dsc_1378.jpgGólmani s nulami, pohodový a klidný závěr utkání – co víc si přát? Přání by i tak bylo dost – mohli jsme dát minimálně dvakrát tolik branek, mohli jsme zápas odehrát na trávě, nikoliv na umělce a soupeře ještě více utahat, nemuseli jsme mnohokrát hrát tolik zbrkle a jindy jsme (někteří) mohli a měli hrát aktivněji. Ale důležité tři body zůstaly doma a hostům jsme nedovolili pokračovat v jarních úspěších z posledních kol.

Oslabený mančaft soupeři nestačil

5. 5. 2014

FC Viktoria Plzeň – SK Benešov 13:3 (3:0, 3:1, 3:1, 4:1)

dsc_1369.jpgVzhledem k široké absenci jinak spolehlivých a pravidelných opor základní sestavy jsme tentokrát museli zapomenout na podzimní překvapení, kdy jsme plzeňské obrali na domácí půdě o body. K zápasu jsme nastupovali dokonce jen v 16 hráčích. Většina z hráčů se sice rvala, ale na lepší výsledek to tentokrát nestačilo.

Vyrovnaný mač bez bodů

27. 4. 2014

SK Benešov – FC MAS Táborsko 2:5 (0:3, 0:0, 1:1, 1:1)

Odvetu proti Táborsku, v níž hosté působili poněkud nervózním dojmem, rozhodly naše dvě chyby v úvodu zápasu a pak opětovně zahazování vyložených šancí. Kluci už nejsou žádní vyjukaní zajíci, dovedou si připravit tutové příležitosti ke skórování, ale v součtu se na jednu branku strašně nadřeme. I kvůli tomu jsme dnes s body na svém kontě v jinak poměrně vyrovnaném zápase nemohli počítat.

Vládci okresu nosí stále modrožluté dresy

19. 4. 2014

FC Graffin Vlašim – SK Benešov 1:5 (0:2, 0:1, 0:1, 1:1)

dsc_1312.jpgNechybělo mnoho a dnes jsme si připsali dosud nevídaný kousek – ligovou výhru bez jediné inkasované branky. Prémie vypsaná o poločasové přestávce ale zůstane nevyplacená. Jeden balón jsme si do sítě dotlačili sami. Jinak ale kluci předvedli zejména v první půli dobrý fotbal plný řady pěkných kombinačních akcí a tři body si po právu v okresním derby zasloužili.

Perně vydolované body s J. Hradcem

13. 4. 2014

SK Benešov – FK Jindřichův Hradec 10:7 (3:3, 2:1, 3:0, 2:3)

dsc_1277.jpgNapínavé a hodně vyrovnané utkání bylo tentokrát k vidění na benešovské trávě v podání dvou sousedů v tabulce ČLŽ U12. Hosté často předčili domácí důrazem, ale v závěru ho poněkud přehnali a byli potrestáni ze standardních situací. Žlutomodří tak nakonec vydřeli důležité tři body, díky nimž se drží na dohled středu tabulky a odskočili ostatním týmům za nimi.

Zahozené šance proti Příbrami

6. 4. 2014

SK Benešov – 1. FK Příbram 5:14 (2:5, 0:2, 3:5, 0:2)

dsc_1239.jpgOproti podzimnímu zápasu u Litavky jsme předvedli daleko bojovnější výkon, ale bohužel to opět bylo málo. Jedna sedma se prosadila střelecky, bohužel dostávala spoustu laciných branek, druhá byla v defenzivě úspěšnější, ale na jejím kontě byla nakonec i přes velké šance velká nula.