Příspěvky

Přátelák proti Tempu v tempu

23. 5. 2013

SK Benešov – FC Tempo Praha 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)

dsc_0225.jpgV zápase velmi dobré úrovně, který nabídl především řadu tvrdých osobních soubojů ale i dobrých fotbalových akcí, jsme nakonec přes zlepšený výkon podlehli. Mač byl, doufejme, prospěšný pro obě strany. Odveta je naplánována na úterý 11. června od 17:30 v Praze na Tempu.

Celý příspěvek | Rubrika: 2012-13 přáteláky | Komentářů: 0

Příprava proti nula jedničkám

25. 4. 2013

SK Benešov U11 – SK Benešov U12 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)

Proti staršímu „ligovému“ ročníku jsme odvedli poměrně dobrý výkon. Po většinu zápasu jsme sahali i po lepším výsledku, ale v poslední třetině jsme se dopustili chybek v obraně a zkušenější soupeř nás potrestal.

Příprava Strahov

26. 8. 2012

AC Sparta Praha 2003 – SK Benešov 16:19 (6:1, 3:6, 1:4, 3:4, 3:4)

Přátelák v tréninkovém centru Sparty na Strahově nám po náročném týdenním programu přinesl poměrně těžký a vyrovnaný souboj s o rok mladšími soupeři. Hrálo se dvakrát 20 minut na dvou hřištích zároveň s 5 hráči v poli a na závěr ještě jednou 30 na jednom hřišti se 7 hráči v poli. Celkově jsme Sparťany těsně přetlačili, ale stálo nás to hodně sil a pár kluků už ani nevydrželo do konce. Mnozí byli rádi, že ukopli závěrečnou penaltu.

Celý příspěvek | Rubrika: 2012-13 přáteláky | Fotografie: Strahov Sparta 03 | Komentářů: 0

V Green Valley proti Dukle

16. 8. 2012

FK Dukla Praha - SK Benešov 6:5 (0:2, 3:1, 3:2)

Přátelák proti Dukle jsme v chotýšanském Zeleném údolí začali velmi dobře a možná jsme protivníka zaskočili dobrou kombinační hrou. Na začátku druhé dvacetiminutovky jsme vedli 3:0, ale pak jsme se dopustili trestuhodných chyb v rozehrávce a Dukla toho bohatě využila.