Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Kladno 2-0-1 (6-2-4)

3. 9. 2011

Dvě přesvědčivé výhry a jedna prohra – to je výsledek snažení dvou 5+1 týmů v první sérii přátelských utkání čtyř týmů ze středních Čech: Kolína, Kladna, Tempa Praha a Benešova.

V Dobrovízi, kde se miniturnaj odehrával, jsme 12 hráčů rozdělili do dvou víceméně vyrovnaných týmů. Dušan se mohl opřít o Standu, Ondru, Vaška, Martina a Radka, na druhém hřišti měl Dan k dispozici Lukáše, Honzu, Filipa R., Martina a Matyho. Zajímavostí je, že se dnes do střelecké listiny zapsali kromě branářů úplně všichni hráči.

SK Benešov – FC Tempo Praha 12:1 (1:0, 5:0, 3:1, 3:0)

V našem prvním zápase jsme ještě plni sil nedali vůbec soupeři šanci pomýšlet na jakýkoli dílčí úspěch. Na obou hřištích se po oba poločasy hrálo v podstatě na jednu branku a jen naše neschopnost zachránila Tempo před větším přídělem. Hned v prvním utkání se trefili skoro všichni hráči.

SK Benešov – SK Kladno 2:9 (0:2, 1:2, 1:2, 0:3)

Po dobrém výkonu i výsledku měli kluci půlhodinku pauzu, která na nich zanechala fatální následky. Do druhého mače nastoupili jako vyměnění a po bázlivém, nedůrazném a nesoustředěném přístupu jsme neměli důvod k nějaké velké radosti. Pravda je, že soupeř měl na každém hřišti tři hráče na prostřídání, že to byli hráči šikovní, důrazní a fotbaloví, ale naši kluci tenhle zápas tak nějak vypustili. Hlavně směrem dozadu jsme vůbec nestíhali a i když jsme se pokoušeli o útočné akce, špatně jsme se vypořádali s rychlými a efektivními kladenskými protiútoky.

SK Benešov – FK Kolín 12:4 (5:0, 2:2, 1:1, 4:1)

Ve třetím zápase hraném jen s krátkou přestávkou po předchozím si mnozí kluci sáhli na dno sil. O výsledku rozhodla hra proti o poznání slabší jedné polovině soupeře, která nestíhala a proti které si obě naše poloviny týmu s chutí zastřílely. I tak se kluci ze hřiště sotva odplazili a s úlevou si užili zasloužený odpočinek.

Branky: Rydval 6, Walter 4, Provazník, Skiba, Říha po 3, Sadílek, Vrkoslav po 2, Plášil, Jelínek, Svoboda po 1

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj 4 Dobrovíz

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář