Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj 4 Tempo 2-1-0

Po benešovském propadáku z minulého týdne si kluci hodně napravili reputaci v Praze na Tempu. Ve všech zápasech předvedli solidní výkony, ve kterých své soupeře přehráli, jedinou slabinou byla opět přesnější koncovka.

SK Benešov – FK Kolín 1:1 (0:1)

Na Kolín jsme hned zpočátku vlétli se snahou dát co nejdříve góly. Příležitostí bylo plno, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu, ale přes veškerou snahu jsme v zakončení nenalézali dost klidu. Branka padla po zaváhání v obraně do naší sítě ve 12. minutě. I ve druhé půli byla aktivita hlavně na naší straně, vyrovnání jsme se dočkali v samém závěru, kdy po Danyho asistenci střílel přesně Martin.

SK Benešov – FC Tempo Praha 4:0 (1:0)

Tempu jsme měli od posledně co vracet a povedlo se nám to téměř stejným výsledkem. Tonda Kinský jakožto jedna z největších opor nám trochu usnadnil práci tím, že tento zápas odchytal a nezlobil tak naše beky. Nicméně byl na druhou stranu základním kamenem Tempácké rozehrávky. Celý zápas probíhal podle našich not. Ve 12. minutě první půle otevřel skóre Dany. Zkraje druhé perfektně narazil Standovi a ten našel díru v postavení soupeřova gólmana. V 9. minutě střílel opět Dany a ve 12. nadvakrát překonal defenzivu domácích Vašek po Martinově přihrávce.

SK Benešov – SK Kladno 2:0 (0:0)

Kladenští byli dnes ve slabší sestavě, ve dvou předchozích utkáních dokonce nevstřelili ani branku. A ani proti žlutomodrým se jim to nepodařilo. První poločas sice skončil bez branek, ač jsme měli znovu dost šancí rozvlnit síť. Povedlo se to ve 3. minutě druhé půle Honzovi, když předvedl při zakončení svůj pověstný klid. Pojistku přidal znovu umístěnou střelou tentokrát Vojta, když se perfektně uvolnil po Standově přihrávce a o levou tyč umístil míč za záda bezmocného gólmana.

Branky: Žížala 2, Walter, Sadílek, Skiba, Plášil, Vrkoslav

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj 4 Tempo Praha

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář