Turnaj 4 Tempo 2-1-0 (6-2-4)

Třetí pokračování miniturnajů proběhlo dnes na hřišti pražského Tempa. Po úvodní remíze s Kolínem jsme přehráli Kladno i domácí a z chladné Lhotky jsme odjeli bez prohry.

Dan měl k dispozici pětku ve složení Maty, Radek, Filip, Dany a Vojta, Dušan se opíral o Standu, Honzu, Ondru, Lukáše, Martina a střídajícího Kubu.

SK Benešov – FK Kolín 8:8 (2:2, 2:2, 3:0, 1:4)

V celkově vyrovnaném utkání jsme asi měli více ze hry, ale soupeř využíval zbytečných chyb v rozehrávce a nemilosrdně je trestal. To byl hlavně případ čtvrtiny v podání Dušanovy pětky a dílčí prohry 1:4. Naštěstí kluci na vedlejším hřišti dokázali výpadek nahradit alespoň k remízovému výsledku.

SK Benešov – SK Kladno 11:4 (4:0, 6:0, 0:2, 1:2)

Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme si se soupeři dělali prakticky co jsme chtěli a branky utěšeně přibývaly. Po přestávce a po prohození sestav jsme ale nepochopitelně na obou hřištích nedokázali skórovat více než jednou. Kladno už ale nedovedlo dohnat velký náskok z první půle.

SK Benešov – FC Tempo Praha 13:4 (2:3, 5:0, 3:1, 3:0)

V první půli se znovu příliš nedařilo Dušanově sestavě. Nepříznivý stav 0:3 ale dokázali aspoň zkorigovat. Vedle na hřišti mezitím hráli prim především Dany s Vojtou. Ve druhé půli se hrálo podle našich not už na obou hřištích a po výhře jsme se mohli těšit z dnešního celkového prvenství před týmy Kladna, Kolína a Tempa.

Branky: Žížala 12, Vrkoslav 6, Svoboda, Sadílek, Walter po 3, Plášil 2, Provazník, Milko a vlastní