Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj 4 Benešov 3-0-0 (7-1-4)

Dnes proběhlo druhé klání čtyř týmů v sérii přátelských dvojutkání. Oproti turnaji v Dobrovízi jsme dokázali kromě Tempa a Kolína porazit i Kladno a v domácím prostředí jsme nepoznali porážku.

Dušanův tým tvořili Filip, Honza, Vašek, Dany, Janis, Pepa a Maty. Na vedlejším hřišti bojovali před Danem Ondra, Standa, Radek, Martin, Lukáš, Vojta a Kuba.

SK Benešov – FC Tempo Praha 10:9 (2:1, 2:3, 5:2, 1:3)

První utkání bylo velice vyrovnané. Nakonec rozhodla Danyho produktivita, Dušanův tým se nenechal porazit. Prosadila se i naše potenciální posila Janis. Tempo nám tentokrát nedalo nic zadarmo, oproti Dobrovízi to byl úplně jiný tým a výsledek byl do posledních vteřin na vážkách.

SK Benešov – FK Kolín 15:5 (0:3, 7:1, 2:1, 6:0)

O výsledek se postarala opět Dušanova sestava. Dnes byla výrazně efektivnější. Nikoliv snad lepší, Danova polovina  měla spousty příležitostí ke skórování, ale soupeř často trestal z brejků.

SK Benešov – SK Kladno 13:7 (2:2, 6:0, 1:5, 4:0)

V závěrečném utkání jsme se poprali stejně jako posledně o prvenství s mančaftem z Kladna. Stejně jako před třemi týdny to byl boj, ale Dušanova sestava fungovala bezvadně a opět převážila misky vah v náš prospěch.

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj 4 Benešov

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář