Poslední prázdninový týden

22. 8. 2011

V nedělním přáteláčku v Jesenici se nám podařilo aspoň trochu vrátit Tatranu porážku z Kondrace. Po dobrém výkonu a prohraném prvním poločase v poměru 1:3 si střelci dodali odvahy a čtyřbrankovou šňůrou jsme stav utkání otočili. Na konečném stavu 5:4 se brankami podíleli v 7. minutě Dany po pěkném Martinově přiťuknutí, poté až ve 36. minutě hlavou (!) snižoval na 2:3 Martin po Radkově centru, ve 39. minutě opět hlavou (škoda, že se nepočítaly za dva) vyrovnával Ondra po Filipově rohu, ve 43. nás posunul do vedení Vašek a vítěznou branku zajistil ve 48. minutě znovu Dany. Sestava: Dušan – Ondra, Filip – Lukáš, Dany, Vašek – Martin, Radek, střídali Vojta v útoku a Pepa s Honzou v záloze.

V úterý máme další zkoušku – tentokrát v Kondraci proti benešovským nula jedničkám. Výkop je v 18 hodin, sraz v 17:30 na místě. Nominováni jsou samozřejmě všichni, žluté dresy s sebou. Čtvrteční trénink je v pravidelném čase.

V sobotu se účastníme jedničkového turnaje v Sedlčanech, hraje se 5+1, bude určena nominace.

V neděli prosím zájemce o pořadatelskou a podavatelskou službu na divizním utkání benešovského áčka proti TJ Sokol Čížová. Výkop je v 17 hodin, sraz v 16:15 u brány stadiónu.