2011-12 přáteláky

Příspěvky

Úspěšné přáteláčky na umělce

24. 3. 2012

V krásném skoro letním počasí jsme přijali pozvání našich jedniček k venkovnímu miniturnaji ještě s účastí FK Říčany. Naši kluci jakoby se vysloveně na sluníčko a venkovní „velký“ sedmičkový fotbal celou zimu těšili a předvedli velmi dobrý výkon. S oběma soupeři si poradili nejen po stránce výsledkové, ale hlavně z pohledu předváděné hry.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 přáteláky | Komentářů: 0

Dobrý testík proti Podolí

10. 3. 2012

SK Benešov – AFK Podolí Praha 9:7 (1:0, 3:4, 3:1, 2:2)

dsc_0013.jpgPodolským dnes končilo benešovské soustředění, takže jsme využili možnosti si proti nim zahrát. Měli jsme hodně prořídlou sestavu, navíc soupeř si přál hrát s 5 hráči v poli. Nicméně naše šestice 4x 15 minut bez problémů vydržela a možná trošku překvapivě soupeře přehrála.

SK Benešov Draci – SK Benešov Orli 5:0, 3:4, 2:6, 0:4

V sérii čtyř 18minutových zápasů proti benešovským nula jedničkám se nám zpočátku dařilo. Po přesvědčivé výhře jsme těsně o jednu branku podlehli. V odvetách byli soupeři lepší a oba zápasy jsme ztratili.

Test proti Orlům

8. 12. 2011

SK Benešov Draci – SK Benešov Orli 13:3 (2:1, 2:1, 9:1)

V přípravném utkání hraném na 20+20+35 minut nás tentokrát o rok starší výběr Orlů moc neprověřil. Je pravdou, že nula jedničky nebyly v nejsilnější sestavě a jestli na sebe narazíme v sobotu v ostrém zápase, bude to asi o hodně těžší. Dvě kratší třetiny jsme hledali cestu k brance nesměle a složitě, nicméně měli jsme po celou dobu navrch. Ve třetí části hry nám to tam už začalo padat a o výhře nebylo pochyb. Neskutečné množství šancí jsme ještě navíc zahodili. Určitě největším smolařem byl v tomto směru Dany, který si schovával góly na důležitější zápasy J

Další příprava proti Tatranu

13. 10. 2011

SK Benešov – Tatran Sedlčany 6:1 (1:0)

K tradičnímu měření sil dorazil na náš čtvrteční trénink sedlčanský Tatran. Tentokrát byl trošku oslabený, neměl k dispozici některé opory, takže pro nás nebyl tak kousavým soupeřem, jako ve většině předešlých utkání. Přesto jsme mohli vidět hodně dobrý zápas, ve kterém si kluci zamakali a po vyrovnaném prvním poločase jsme převahu vyjádřili i brankově. Trefili se dvakrát Dany a Vašek, po jedné brance přidali Ondra a Martin.

Výborný přátelák v Kondraci

23. 8. 2011

dsc_0590_renamed.jpgVynikající utkání jsme díky pozvání kamarádů z ročníku 2001 měli možnost odehrát v Kondraci na jejich soustředění. Nula jedničky mají širší kádr, takže nás posílili David Čtrnáctý, Kuba Schummer, Erik Řejha a Tonda a doplnili jsme tak sestavu na dvě sedmy. Ač vedro nenasvědčovalo dobrému výkonu, měli jsme možnost vidět místy vynikající fotbal.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 přáteláky | Fotografie: Orli - Draci | Komentářů: 0

Poslední prázdninový týden

22. 8. 2011

V nedělním přáteláčku v Jesenici se nám podařilo aspoň trochu vrátit Tatranu porážku z Kondrace. Po dobrém výkonu a prohraném prvním poločase v poměru 1:3 si střelci dodali odvahy a čtyřbrankovou šňůrou jsme stav utkání otočili.

Přátelská utkání

17. 8. 2011

S koncem prázdnin se nám blíží i ostrý start do další mistrovské sezóny. Věnujte pozornost blížícím se událostem, které jsou uvedeny v kalenáři na úvodní stránce webu. Po kliknutí na jednotlivé události se vám zobrazí i případné podrobnosti. Pokud někdo provozujete vlastní kalendář (Gmail, Outlook, apod.), mohu vám posílat jednotlivé události i přímo do něj (nechte kdyžtak vzkaz). Pokud není uvedeno jinak, na přáteláky jsou nominováni všichni zdraví a nedovolenkující se hráči.

První z nich je tuto neděli 21.8. od 17 hodin v Jesenici u Sedlece-Prčice (není to Jesenice u Prahy) proti Tatranu Sedlčany, sraz v 16:30 na místě (většina už tam byla loni). Nezapomeňte žluté tréninkové dresy.