Znovu jen dvě vstřelené branky

SK Chocerady – SK Benešov 2:2 (0:2)

Povedený první poločas naznačoval, že bychom s odvetou mohli být spokojeni, ale další branky jsme nedovedli přidat a naopak jsme inkasovali. Remíza tak byla nakonec asi spravedlivým výsledkem pro oba týmy.

V sestavě chyběl Lukáš, jinak jsme byli komplet. Z úvodního tlaku domácích jsme se oklepali, ohmatali soupeře a předvedli mu, že dnes si skóre moc nevylepší. Teprve osmou branku v soutěži Chocerady dostaly v 5. minutě po akci, kterou zleva táhl Radek. Přes Martina se míč dostal napravo k Danymu a ten umístěnou střelou nedal gólmanovi šanci. Domácí byli chvilku vyvedeni z míry, ale o chvilku později z nich překvapení spadlo a nejlepší hráč naší dnešní sestavy Dušan spolu s obranou měli stále o zábavu postaráno. Stále jsme ale hrozili rychlými brejky, z nichž jsme ovšem vytěžili jen několik rohových kopů. Rohy jsme sice nezahrávali nijak efektivně, proti větším klukům to vzduchem nešlo vůbec a po zemi to bylo také složité. V poslední desetiminutovce začali domácí trošku tahat nohy, dlužno podotknout, že hráli bez možnosti střídání a my se díky tomu tlačili více dopředu. Některé akce z naší strany volaly po gólu, jedna z nich v podání Danyho též po odpískání pokutového kopu. Pískalo se až v poslední minutě poločasu, když Honza kopnul dobře roh, Martin si na něj perfektně naběhl a hlavou zavěsil. Odpočinout jsme si tedy šli za příznivého stavu a doufali jsme, že soupeři v závěru dojdou síly.

Člověk míní, ale někdy soupeř mění. Choceradští zjevně nabrali více sil a dokázali to hned v úvodních vteřinách druhé půle. Napodobili akci Honzy s Martinem a bylo to 2:1. Rychlá branka nás trochu zarazila a asi na nás v té druhé části hry zanechala trochu stopu. Anebo že by to zavinil ten čtvrtek a Hřebíkova deka? J V každém případě v 9. minutě bylo po rychlé akci soupeře vyrovnáno. Nedalo se nic dělat, museli jsme makat dál a zkusit to zvrátit zpět na naši stranu. Náznaky šancí přicházely, největší měl Dany, ale bylo to všeobecně bez kloudného zakončení. Choceradští kluci byli vždy u našich včas a bylo to stejně jako na podzim velmi těžké. Branka už do konce nepadla ani na jedné straně, z čehož budou mít asi největší radost naši soupeři. V dalších zápasech už snad dáme konečně více než obligátní dvě branky. Čeká nás poslední tým soutěže – v sobotu v 11 hodin přivítáme doma Křečovice.

Branky: Žížala, Walter