Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povinná dvojciferná výhra

SK Benešov – Vltavan Křečovice 15:0 (5:0)

V zápase proti beznadějně posledním Křečovicím nešlo v podstatě o nic jiného, než kolik branek dáme, jestli udržíme vzadu nulu a jestli předvedeme nějakou fotbalovou akci. První dva úkoly jsme splnili bez velkých připomínek, třetí zůstal poněkud nedokončený s výhradami.

Po čtyřech jarních zápasech, ve kterých jsme dali po dvou brankách, měl dnes přijít mač, kdy si skóre trochu vylepšíme. Kluci dostali spoustu rad ohledně překonání předpokládaného obranného valu před brankou Křečovic, ovšem zdaleka ne vždy si je vzali k srdci. I tak se ale soupeřův gólman nenudil a dobře řešil všechny naše pokusy o jeho překonání. A že jich nebylo málo. Snažili jsme se jak z víceméně bezprostřední blízkosti po centrech z křídel, tak i střelbou zdálky zpoza pokutového území. Naštěstí naší brance nebezpečí nehrozilo prakticky žádné, takže v první půli to byla jen otázka času, kdy se zaradujeme. Očekávaná chvíle přišla v 15. minutě, kdy po přihrávce Martina M. odčaroval hostujícího brankáře Martin W. Martinové si vzájemnou spolupráci zopakovali o pět minut později, kdy akci založil Vojta a skóroval Martin M. Soupeře, který už definitivně přestal stíhat, dorazili v závěru dvěma brankami Dany a jednou Ondra, který předtím promarnil několik šancí.

V pauze jsme klukům zdůrazňovali, že nepotřebujeme dát dvacet branek (i když brankových šancí bylo skutečně nepočítaně), ale že bychom rádi viděli více po sobě jdoucích přihrávek a fotbalovější řešení některých situací. Viděli jsme sice nakonec brankostroj, ale toho fotbalu už méně. Kluci to brali častěji na sebe a zbytečně o míč přicházeli. Střelecky se blýskl Honza, asi poprvé v životě si pravé křídlo zahrál Filip, na jeho stoperském postu ho zastoupil Standa. Skóre na konečnou patnáctku upravil první dnešní střelec – Martin W.

Příští týden je fotbalem přímo nabitý – hned v pondělí nás čeká (dle nominace) Danone Benecup v Benešově, o víkendu platí pro všechny zdravé účast na 4turnaji v Kolíně a v neděli mistrák v Krhanicích. Úterní trénink se ruší.

Branky: Žížala a Plášil po 4, Svoboda a Walter po 2, Mužík, Rydval, Provazník.

 

Náhledy fotografií ze složky BN - Křečovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář