Příspěvky

Očekávané tři body ze Struhařova

2. 6. 2012

FC Myslič – SK Benešov 1:4 (0:1)

V posledním mistrovském utkání sezóny 2011/12  jsme si ohlídali třetí místo. Znovu nás sice trápila koncovka, ale pár branek jsme nakonec dali a když jsme až na jednu výjimku uhlídali hlavně šikovného Milana Konopáska, tak jsme nakonec mohli být spokojenější.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: Myslič - BN | Komentářů: 0

V Sedleci jsme sahali v závěru po bodu

24. 5. 2012

Sokol Sedlec-Prčice – SK Benešov 4:3 (3:0)

V zápase velmi dobré úrovně proti již jistému okresnímu přeborníkovi mladších žáků jsme se rozhodně za předvedený výkon nemuseli stydět. Soupeři jsme sice dali po zbytečných chybách fóra v podobě čtyřbrankového náskoku, ale v závěru se domácí při našem drtivém finiši třásli o výsledek. Mimochodem, stou branku v soutěži vstřelil a velkou radost nám všem udělal letos Honza J

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: Sedlec-Prčice - BN | Komentářů: 1

Festival promarněných šancí, ale 3 body zůstaly doma

17. 5. 2012

SK Benešov – Sokol Dolní Kralovice 5:2 (1:0)

dsc_0556.jpgČtvrteční předehrávka se nám vyvedla hlavně co do zisku „povinných“ tří bodů. Fotbal nebyl v první půli moc koukatelný, podstatné zlepšení přišlo až ve druhém poločase. Přes dva góly v naší síti byl ale zápas po celou dobu v naší režii, jen jsme nedovedli územní převahu patřičně vyjádřit ve skóre. Díky tomu stále čekáme na stou vstřelenou branku v soutěži.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: BN - D.Kralovice | Komentářů: 0

Výhru v Krhanicích zajistili beci

13. 5. 2012

Sokol Krhanice – SK Benešov 1:3 (0:2)

Žlutomodrý tým si tu sobotní kritiku vzal aspoň trochu k srdci a předvedl, že fotbal hrát umí. Možná chybělo znovu více branek, dlouho to vypadalo na obligátní jarní dvě branky, ale v závěru Ondra jistil výhru z penalty. Nejlepší fází byl úvod druhé půle, za který si kluci zasloužili potlesk a nakonec i pochvalu od soupeře po utkání.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: Krhanice - BN | Komentářů: 0

Povinná dvojciferná výhra

5. 5. 2012

SK Benešov – Vltavan Křečovice 15:0 (5:0)

dsc_0305.jpgV zápase proti beznadějně posledním Křečovicím nešlo v podstatě o nic jiného, než kolik branek dáme, jestli udržíme vzadu nulu a jestli předvedeme nějakou fotbalovou akci. První dva úkoly jsme splnili bez velkých připomínek, třetí zůstal poněkud nedokončený s výhradami.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: BN - Křečovice | Komentářů: 0

Znovu jen dvě vstřelené branky

28. 4. 2012

SK Chocerady – SK Benešov 2:2 (0:2)

Povedený první poločas naznačoval, že bychom s odvetou mohli být spokojeni, ale další branky jsme nedovedli přidat a naopak jsme inkasovali. Remíza tak byla nakonec asi spravedlivým výsledkem pro oba týmy.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Komentářů: 0

Ztracené body s Týncem

21. 4. 2012

SK Benešov – FK FERCOM Týnec n/S 2:2 (1:1)

dsc_0255.jpgPrvní těžký soupeř z horní části tabulky nám dokázal i přes náš dobrý výkon sebrat dva body a asi ze hřiště odcházel spokojenější. Remíza rozhodně neodpovídala počtu šancí na obou stranách, ovšem týnečtí byli oproti našemu týmu daleko efektivnější a prakticky vytěžili z minima maximum. Modrý tým sice hrál po matném výkonu ve Velíši znovu fotbal, ale jen do finální přihrávky. Zakončení bylo naší velkou slabinou a stálo nás zmíněné dva bodíky.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: BN - Týnec | Komentářů: 0

Tři body z Velíše s rozpaky

14. 4. 2012

Sokol Velíš - SK Benešov 1:2 (0:0)

Po fotbalových hodech ve Františkových Lázních jsme měli možnost se opět vrátit trochu na zem. Utkání ve Velíši, které mělo být celkem jasnou záležitostí, přineslo hodně rozpačitý dojem z naší hry. Nakonec jsme soupeře sice gólově přetlačili, ale v podstatě celý zápas jsme se třásli o body. Za to, co jsme na hřišti předváděli, jsme si je snad ani nezasloužili.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: Velíš - BN | Komentářů: 0

Těžký začátek jara

6. 4. 2012

SK Benešov – Sokol Vrchotovy Janovice 2:1 (0:1)

Vstup do jarní části sezóny okresního přeboru mladších žáků byl obtížnější, než mnozí z nás čekali. Ač jsme na podzim Vrchotky venku přejeli 9:1, odveta byla daleko napínavější. Janovicím dlouhou dobu výborně hráli starší kluci ročníků 99 a 00, kteří na střídavý start nastupují v benešovských ligových výběrech U13 a U12. Naštěstí nedovedli odolávat modrému týmu po celý zápas, jehož závěr byl už převážně v naší režii. Mrzet nás mohly jen některé slibné neproměněné šance.

Statečný výkon Draků, ale podzimním půlmistrem bude Sedlec

29. 10. 2011

SK Benešov – TJ Sokol Sedlec-Prčice 2:5 (0:2)

p1660962.jpgV posledním podzimním kole jsme na domácím hřišti přivítali velmi těžkého soupeře. Sedlec-Prčice do této doby ztratil stejně jako my jen dva body a čekal se urputný boj o titul podzimního půlmistra. Po dobrém výkonu na hranici sebeobětování většiny hráčů jsme nakonec podlehli, ale Draci se za předvedenou hru a bojovnost nemusí stydět. Zvláště ve druhém poločase jsme dotahovali ztrátu ve skóre a stačilo jen málo, aby utkání bylo ještě napínavější.

Celý příspěvek | Rubrika: 2011-12 OP MŽ | Fotografie: BN - Sedlec-Prčice | Komentářů: 0