Tuplované zlato z S-Centra – 1. místo

21. 11. 2010

ObrazekNedělní sestava se nenechala zahanbit výsledkem svých kamarádů a odpověděla na jejich výkon tím nejlepším možným způsobem. Ze svých dnešních soupeřů udělalo modrožluté komando statisty a turnajem projelo bez sebemenšího zakolísání. Při vší úctě k protivníkům jsme si mohli připadat jak na turnaji o ročník mladších hráčů. Zejména Dany s Ondrou si na hřišti dělali, co chtěli a sázeli do branky soupeřů jeden gól za druhým. Dany se stal s 19 brankami nejlepším střelcem turnaje.

Jestliže se o sobotním klání dalo říct, že jsme jím projeli jak nůž máslem, v nedělních zápasech jsme naprosto dominovali a všechny soupeře přehráli doslova rozdílem třídy. V brance se po většinu hrací doby trochu nudil Dan, zvláště to platilo v době, kdy byla na ploše první čtveřice ve složení Radek, Filip R., Ondra a Dany. Její řádění proti jakémukoliv ze soupeřů připomínalo vraždění neviňátek a míče se do jejich sítí jen sypaly. Soupeři se mohli trochu nadechnout jen při hře „check-lajny“ – Kuba, Pepa, Maty a Vojta, občas prostřídal ještě Standa.

SK Benešov – TJ Sokol Teplýšovice 12:0

Těžko vymýšlet komentář k utkání s naším oblíbeným soupeřem z blízkého okolí. Na teplýšovických bylo vidět, že jsou zpočátku z prostředí nesví a že je přejedeme stejně jako na venkovním hřišti. Skóre otevřel ve druhé minutě hned dvěma brankami Ondra a dál nebylo co řešit. Zajímavostí je, že se o 12 branek podělili rovným dílem Ondra s Danym a že během poslední minuty jsme dali hned 3 góly.

SK Benešov – FC Tempo Praha 7:1

Tempo jsme tipovali na jednoho z těch těžších soupeřů, ale ani ti nás příliš neprověřili. První úspěch zaznamenal už ve 24. vteřině Ondra a dlouho sahal po ceně pro nejrychlejšího střelce. Byl ale nakonec překonán střelcem Čafky (15vteřinový gól). V utkání jsme si do zápisu mohli zapsat i jiná čísla než obligátní devítku s desítkou. Druhý gól dal výbornou peckou skoro z půlky hřiště Radek, úspěšný byl Filip po Danyho rozehrání trestného kopu, trefil se i velmi sváteční střelec Kuba – dokonce levačkou. Ve 12. minutě jsme dostali první (a vlastně jedinou) branku od soupeřů – Tempo snížilo na 1:5, ale pak Dany ještě dvěma úspěchy výsledek jistil.

SK Benešov – ČAFC Praha 8:1

Nám velmi dobře známý soupeř z dob MiniCupu a dalších turnajů se umístil na konečném druhém místě. O rozdílu mezi benešovskými a zbytkem svědčí i výsledek tohoto utkání. Po pěti minutách jsme vedli 4:0 a opět jsme se nemuseli bát o výsledek. Kromě Danyho a Ondry se opět krásně trefil Radek a za soupeře už ne tak hezky skóroval Standa do vlastní branky.

SK Benešov – FC GRAFFIN Vlašim 7:0

Pro rytíře jsme si nachystali sedm kulí. Tento zápas se stal v podstatě takovou malou one-man show hráče s číslem 9. Vstřelil až na jednu všechny branky a i ta jedna padla po jeho narážečce o tyč brankové konstrukce. Mimochodem těch tyček a břeven jsme nastřelili za celý turnaj snad deset.

SK Benešov – FK Brandýs-Boleslav 5:1

Ani zápas s Brandýsem se nevymykal už zavedené režii. Pátá minuta – stav 4:0. Ondra se sice snažil dohnat Danyho náskok v čele tabulky střelců, ale jednak to nebylo nejdůležitější a taky si více zahráli další kluci. Jediný úspěch soupeře zaznamenal Kuba, když srazil v závěru míč mimo Danův dosah. Pro Dana tak byla největší hrozbou vlastní obrana J

Těžko dnešní turnaj hodnotit, první čtveřice si samozřejmě zaslouží pochvalu, protože svoje protivníky doslova drtila. Zbytek sestavy si odehrál svoje pokud jde o defenzívu. Směrem dopředu potřebují kluci ještě trochu klidu a přehledu, aby se dokázali více prosadit a vypomohli týmu i v tom gólovém účtování.

Branky: Žížala 19, Svoboda 16, Provazník 2, Rydval 1, Milko 1