Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vydařená generálka na Bystřici

6. 10. 2010

SK Benešov Draci – SK Benešov Orli 4:2

V odvetném utkání proti nula jedničkám se nám opět podařilo soupeře přetlačit a připsat si cenný, i když samozřejmě tréninkový skalp. Jedničky byly hodně nebezpečné hlavně z brejků, z nichž Orli dali oba svoje góly. Naše hra byla více kombinační a hlavně „zahajovací“ sedmička hrála s hodně velkým přehledem.

Do zápasu jsme měli až na Matyáše Jelínka k dispozici všechny opory. Mohli jsme si dovolit postavit téměř dvě kompletní osmičky, což se nám doposud snad ještě nestalo. Do první dvacetiminutovky vběhla odvědčená osma Dan – Standa, Filip, Filip – Lukáš, Dany, Luboš – Ondra. Soupeři toho moc nedovolila, kluci začali velice sebevědomě a výsledkem byla první branka v orlí síti. Trefil se v 5. minutě Ondra po Lukášově výborném zatažení a přihrávce. Ve druhé části šli postupně do hry Vašek a Matyas do zálohy, Radek a Kuba do obrany a Martin a Vojta do útoku. Kluci už nebyli sice pány hřiště, museli jsme bedlivě hlídat rychlé kontry, ale v samotném závěru se podařil husarský kousek Martinovi, když naprosto ideálně poslal do brejku Matyase a ten nezadržitelně napnul síť.

Druhá třetina nebyla tak úspěšná. Hromobití na vedlejší lavičce mělo trochu úspěch, možná se na výsledku podepsal i náš pokus u hru na dvě relativně vyrovnané osmy. Jistý podíl viny měly ovšem na dvou inkasovaných brankách individuální chyby při zpracování míče. V 17. minutě Standa nezvládl výkop Kuby Breburdy, Filip sice hasil, co stačil, ale Dan ne moc takticky vyběhl z branky a výsledkem byla první branka v naší síti. Něco podobného se událo hned o minutu později, opět v tom měl prsty Standa, tentokrát s Kubou. Až na ty dvě chyby si ale obě osmy vedly poměrně dobře. První hrála ve složení Radek – Pepa, Ondra, Filip Č. – Lukáš, Dany, Vašek – Vojta, druhá byla Dan – Standa, Filip R., Kuba – Lukáš, Matyas, Luboš – Martin. Vázlo nám hlavně zakončení. Šance jsme měli, ale nezadařilo se a Kuba Breburda uchránil čisté konto.

Ve třetí části hry jsme opět dali šanci původnímu rozestavení a efekt se dostavil. Bekům soupeře zamotal v 7. minutě nohy Ondra a opět jsme vedli. I po prostřídání se nám dařilo držet Orly zkrátka, i když někdy to bylo s vypětím všech sil. Dlužno podotknout, že se ovšem k nějaké vyložené šanci nedostali, naopak, po zmatku vyvolaném forčekinkem v podání Martina a Luboše si dali vlastní branku. Jak byl Kuba Schummer dlouhý, tak byl tentokrát krátký, na přihrávku do protipohybu nedosáhl.

Snad alespoň podobný výkon předvedeme i v sobotu proti Bystřici a pokud možno zlepšíme hlavně to zpracování balónu. Dneska nám to hodně odskakovalo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář