Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavia nejsou Krhanice

24. 10. 2010

SK Slavia Praha - SK Benešov 3:0

Po roce jsme si opět mohli vyzkoušet atmosféru i trávník ligového utkání. V rámci zápasu Gambrinus ligy SK Slavia vs. Dynamo České Budějovice jsme na trávník přivedli sešívané borce a stejně jako vloni klokanům jsme jim přinesli štěstí. V letošní sezóně trápící se Slavia Dynamo přehrála zcela jasně 4:0. My jsme tentokrát nedopadli o moc lépe než budějovičtí. Během desetiminutovky o přestávce jsme od sešívaných dostali tři branky.

Utkání se odehrálo na poněkud menším hřišti v rozestavení 5+1. V brance nastoupil samozřejmě Dan, jednu pětku tvořili Standa, Maty K., Filip R., Maty J. a Vašek, druhá byla ve složení Lukáš, Radek, Luboš, Ondra a Martin. V minizápase jsme zaostali v důrazu a také soustředění nebylo u všech zcela na výši :-) Holt na nás na mnohé dopadla maličko ta atmosféra. Tribuny sice byly poloprázdné (cca 4000 diváků, takže Bohemka drží pořád rekord), ale pro všechny z nás to bylo velmi nezvyklé a neokoukané prostředí. Domácí hřiště tentokrát bylo pro domácí tým opravdu velkou výhodou.

První půlka byla o něco lepší, dostali jsme se i k šancím a pokusům o střely na branku Slavie. Nic z toho ale nebylo natolik přesvědčivé, aby se to ujalo. Druhá pětiminutovka už přinesla branky, bohužel všechny do naší sítě. Hodně chyběl důraz, byli jsme pomalejší a ocitli jsme se tím pádem pod tlakem. Bylo hodně vidět, že to malé hřiště nemáme vůbec zažité. Nemusíme ale smutnit, kluci si i přes prohru tu chvilku slávy snad užili a příště to Slavii třeba vrátíme :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Slavia - BN

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář