Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelák s Bohemkou

1. 3. 2011

V přátelském utkání s Bohemians, kteří si užívají prázdnin na soustředění v S-Centru, jsme se museli obejít bez služeb našich profi gólmanů. Široká marodka nám sestavu korigovala i na dalších postech, ale alespoň si více zahráli zbylí kluci a byli po celý zápas v zátěži.

V brance nastoupil v první třetině Radek a stal se její hvězdou, když nejen že udržel nulu, ale zapsal se mezi střelce. Žel v první části byl naším úspěšným střelcem jediným, ač jsme měli v útoku přehršel výborných příležitostí. V obraně se střídali Standa, Filip R., Kuba, Pepa a Matyáš, v útoku dřeli Luboš, Vašek, Ondra a Lukáš. Bohemka se v první třetině jakoby rozkoukávala, ale mohla se spolehnout na své skvělé gólmany, kteří výborně čtou hru a kteří nám tím sebrali spoustu příležitostí k zakončení. Jedna branka byla po takovém průběhu málo.

Ve druhé třetině vystřídal Radka v brance Standa. Bohemka předvedla takovou menší gólovou smršť a trochu jsme se obávali debaklu. Trochu nám vypověděla službu obranná činnost, když jsme nechávali protihráčům moc místa na zpracování míče a prostor pro přihrávku na volné kamarády. V útoku jsme tentokrát nepředvedli prakticky nic. Standa se vzadu sice činil, snažil se rozehrávat, čelil neúspěšně dvema penaltám, ale brankář z něho asi nebude :-)

Ve třetí třetině jsme se opět trochu ukáznili, opět jsme ji dokázali vyhrát, ale nestačilo to na víc než na korekci hrozivého stavu. Úspěch zaznamenal sváteční střelec Pepa a dvakrát se trefil Vašek. Škoda, že jsme nebyli v některých případech pohotovější, kolikrát se kluci pletli jeden druhému pod nohy nebo i vykopli míč, který by jinak nezadržitelně skončil v soupeřově brance. Naproti tomu Bohemka měla taky spoustu dalších šancí, několikrát trefili brankovou konstrukci a také mohli dát další góly.

Prohru se pokusíme klokanům vrátit na čtvrtečním tréninku, sraz v 17:30.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář