Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezproblémová jarní výhra

16. 4. 2011

SK Benešov – SK Olbramovice 10:0 (4:0)

Krásné jarní počasí přineslo na trávu k zimáku i krásný fotbal v podání benešovských Draků. Snaživý soupeř nemohl ani na chvilku pomýšlet na jakýkoli, byť dílčí úspěch. Skóre utěšeně narůstalo jak po nechytatelných střelách zdálky, tak i po pěkných a rychlých kombinačních akcích. Počítadlo branek se nakonec zastavilo na kulaté desítce.

Do sestavy se po pauze zařadili navrátilci Dany s Filipem R., po dlouhé době jsme měli možnost využít i Filipa Č. Sice tentokrát pauzíroval Ondra, ale jinak jsme byli kompletní. V brance příliš práce neměl, ale o to lépe rozehrával Dan, v obraně začali Standa a oba Filipové, v záloze Lukáš s Vaškem a vepředu Radek a Luboš. Filip R. se postupně vysunoval do středu hřiště. Střídali Kuba do obrany, Pepa, Maty a Vojta do zálohy a Dany a Martin do útoku.

První poločas začal podle našich představ. Hladově jsme se do soupeře zakousli a když nezahrozilo od zpočátku nepříliš aktivních útočníků, opřel se ve 3. minutě ukázkově do odraženého míče Standa a z dálky nekompromisně vymetl pravou šibenici. Zpočátku se soupeři dařilo bránit pokutové území, do kterého jsme se často pokoušeli dostat zejména z pravé strany. Chyběla nám ale buď lepší střela nebo rychlejší a přesnější finální přihrávka. Na další branku se tak čekalo do 9. minuty, kdy si vzal sólo Dany a po jeho sprintu po levé straně hřiště padla druhá branka. O minutu později se trefil další rekonvalescent Filip R., tentokrát jak on to umí – zdálky. Do poločasu přidal ještě jednu branku opět Dany.

Ve druhé části hry si většina kluků užívala fotbalu a k vidění byla spousta povedených narážeček, kdy soupeř naprosto nestíhal. Určitě jsme dokázali potěšit oko mnoha přítomných příznivců. Po šedesáti vteřinách hry se napřáhl znovu Filip R. a jeho ránu opět zastavila až síť. V 5. minutě bylo odměněno Vaškovo snažení. Jeden z jeho pokusů z pravého okraje pokutového území dopadl po vysokém obloučku za záda gólmana hostů. Na modrém týmu byla dnes vidět velká snaha o to, předvést něco ze svého fotbalového umění. Hlavy v zelených dresech často nestíhaly rychlé přihrávky např. v podání Matyho, Martina a Vojty. Další branky docílil v 10.minutě Martin, když perfektně využil prudkého Standova stříleného centru do prostoru před hostujícím brankářem. Ve 14. minutě se hattricku dočkal nejprve Dany, v 21. ho napodobil stejným stylem Filip R. Kýženou desítku završil a šestým dnešním střelcem se stal ve 23. minutě Luboš.

V příštím velikonočním kole jedeme v neděli do Týnce, kde se pokusíme udržet naši neporazitelnost. Pokud předvedeme podobný výkon jako dnes, nemusíme mít obavy.

Branky: Žížala 3, Rydval 3, Sadílek, Skiba, Walter, Tusjak.

 

Náhledy fotografií ze složky Benešov - Olbramovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář