Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zážitek na Gambrinus lize v Ďolíčku

13. 9. 2009

ObrazekBáječný podvečer a dost možná v jistém smyslu jeden z vrcholů kariéry jsme si všichni prožili při zápase 7. kola Gambrinus ligy Bohemians 1905 - Dynamo České Budějovice. Kluci měli možnost nasát atmosféru naší nejvyšší fotbalové soutěže a hlavně - předvedli svoje umění před zraky téměř sedmi tisíc diváků, počítaje v to reprezentačního trenéra a šéfa ČMFS Ivana Haška. V krátké devítiminutové vložce o přestávce ligového zápasu jsme předčili malé klokany brankou Filipa Černého a bezchybným výkonem všech hráčů.

Přes trošku složitější logistickou stránku (převlékání dresů, přesuny po stadiónu atd.) všechno dopadlo nejlépe jak mohlo: v davu se nikdo neztratil, nikdo se nezranil, my jsme porazili malou Bohemku, velká Bohemka porazila Budějovice - co víc si přát?

ObrazekNejprve kluci přivedli na hrací plochu ligové borce. Vyzkoušeli si k tomu účelu půjčené budějovické dresy, jak sami říkali - holčičí růžové :-) Pak kluci předvedli skoro bojové převlékání do benešovských barev - rychlé a improvizované v tunelu tribuny. Měli jsme trochu obavy, jak kluci skousnou bouřlivou atmosféru. V tomto směru nás ovšem totálně převezli, protože hukot tribun snad ani nevnímali a stejně staré klokany s přehledem přehráli a během povolených 9 minut předvedli spoustu hezkých akcí. Chytal samozřejmě Dan, jednu pětku tvořili Standa, Filip R., Luboš, Ondra a Martin, do druhé nastoupili oba Filipové, Lukáš, Dominik a Viktor. Vymezený čas utekl jako voda. Měli jsme možnost vidět spolehlivou obranu, nebezpečné střely a rychlé protiútoky. Jeden z nich dovedl po sólu k úspěchu Filip Černý a umlčel tak na chvilku skvěle fandící ochozy. Všichni prckové si pak spolu s velkým klokanem užili děkovačku před zelenobílým kotlem.

Dokoukali jsme ještě druhý poločas utkání, viděli dvě hezké branky Bohemky a na závěr jsme se ještě vyfotili s Ivanem Haškem. Kdoví, jestli bude ještě za deset let ve funkci. Třeba si vybere i mezi našimi borci :-)

Děkuju moc velkému Lubošovi za super zážitek!

 

Náhledy fotografií ze složky Bohemka liga

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář