Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nekompletní sestava vybojovala remízu s Pyšely

2. 4. 2010

SK Benešov – SK Pyšely 1:1 (0:0)

V dalším přípravném zápase se starší přípravkou – tentokrát z Pyšel – jsme se museli obejít bez tří tradičních opor základní sestavy. Absentovali Lukáš, Filip Č. a především Dan. Utkání bylo stejně jako předešlé velmi vyrovnané a dlouho se hrálo bez branek. Skoro do samého závěru se zdálo, že defenzívy budou dominovat nad útočnými snahami na obou stranách hřiště. Dvě branky jsme ale měli možnost vidět. Nejprve se hosté pět minut před koncem zápasu ujali vedení po přímém kopu z poměrně ostrého úhlu, když Standa minul celkem lehkou střelu a míč zapadl do benešovské sítě. Kluci ale nesložili zbraně a jejich snaha byla v samém závěru odměněna vyrovnávacím gólem. Ondra zatáhl míč po levém křídle, oklamal několik soupeřů a po jeho střele doklepl odražený míč do branky všudybyl Martin.

S náročným úkolem nahradit v brance Dana si až na tu jednu chybku poradil Standa, v obraně se vystřídali Radek, Kuba M. a Pepa, když to hořelo, vypomohl ještě Filip R., který hlavně odvedl velký kus práce ve středu zálohy. Na krajích mu zdatně sekundovali Vojta, Viktor a zejména Dominik byl k neutahání. V útoku se kromě už zmíněných Ondry a Martina snažil ještě Kuba R.

Třetí přípravu si odbudeme snad už v kompletním složení příští pátek. Pokud počasí dovolí, přivítáme na trávě u zimáku největšího rivala z okresu – FC Graffin Vlašim.

 

Náhledy fotografií ze složky Pyšely přátelák

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář