Lehký trénink s Teplýšovicemi

16. 2. 2010

Na úterní trénink jsme si pozvali teplýšovický mančaft. V zápase hraném na 3x20 minut jsme měli možnost vyzkoušet si různé kombinace sestav, kluci si většinou užili oslav ze spousty vstřelených branek, na druhou stranu jsme mohli vidět, že proti slabšímu soupeři kluci berou zodpovědnost až hodně zbytečně na sebe a snaží se hrát příliš individuálně. Čekali jsme, že uvidíme více kombinací, že si kluci více přihrají.

V utkání bylo vidět, že čím více jsme míchali se sestavou, tím nižší byla produktivita. V první třetině jsme nastupovali ve složení Dědič – Sadílek, Rydval, Walter, Svoboda – Říha, Milko, Černý, Vrkoslav – Hendrych, Vaněček, Dvořák, Vaniš. První dvě čtyřky obstaraly většinu branek, jednu přidal Dominik. Skóre se zastavilo na stavu 12:1.

Ve druhé třetině jsme zkusili experiment se Standou v brance a Danem na hrotu. Obojí v podstatě vyšlo bez problému, Dan si dal dvě branky, Standa dostal jen jednu, navíc dobře podpořil útok pohybem po hřišti i spoluprací při zahrávání rohových kopů. Sestava byla Sadílek – Říha, Milko, Dvořák, Vaniš – Hendrych, Černý, Dědič, Svoboda – Vaněček, Rydval, Walter, Vrkoslav. Třetina skončila 6:1.

Ve třetí třetině jsme si s Teplýšovicemi po dohodě vyměnili brankáře, takže jsme Dana trochu prověřili. Jak se ukázalo, byl by jim platnou posilou. Zachytal si a soupeře hodně podržel. Naše čtyřky byly ve složení Sadílek, Rydval, Walter, Černý – Říha, Milko, Vaniš, Vrkoslav – Vaněček, Hendrych, Dvořák, Svoboda. Bylo znát, že se soupeř už trochu rozkoukal, předvedl několik útočných akcí, naopak naše hra trpěla už zmíněnou absencí vzájemné spolupráce. I proto skončila třetina „jen“ 2:1 v náš prospěch.

Na hře většiny našich kluků bylo někdy až příliš znát, že si prostě chtějí dát branku. Dneska to nijak nevadilo, ale jindy by se nám to mohlo vymstít.

Střelci: Svoboda 7, Černý 5, Walter a Dědič po 2, Říha, Dvořák, Vrkoslav a Sadílek po 1.