Příspěvky

Nepříliš zdařená generálka

9. 4. 2010

SK Benešov – FC Graffin Vlašim 1:2 (1:0)

ObrazekK poslednímu testu před zahájením mistrovské sezóny jsme si pozvali derby-soupeře z Vlašimi. Vlašimští nepředvedli nijak zvlášť excelentní výkon, ale naši kluci toho nedokázali využít a odešli ze zápasu poraženi. Zápas přitom nemohl začít lépe. Silná sedmička zatlačila hned od úvodního hvizdu soupeře na jeho polovinu, ve 2. minutě vybojovala roh a po Standově rozehrání a Ondrově střele jsme se radovali z první branky. Bohužel jsme netušili, že během následujících 48 minut už se nám vstřelit gól nepodaří.

Celý příspěvek | Rubrika: 2009-10 přáteláky | Fotografie: Vlašim přátelák | Komentářů: 0

Nekompletní sestava vybojovala remízu s Pyšely

2. 4. 2010

SK Benešov – SK Pyšely 1:1 (0:0)

ObrazekV dalším přípravném zápase se starší přípravkou – tentokrát z Pyšel – jsme se museli obejít bez tří tradičních opor základní sestavy. Absentovali Lukáš, Filip Č. a především Dan. Utkání bylo stejně jako předešlé velmi vyrovnané a dlouho se hrálo bez branek. Skoro do samého závěru se zdálo, že defenzívy budou dominovat nad útočnými snahami na obou stranách hřiště. Dvě branky jsme ale měli nakonec možnost vidět.

Celý příspěvek | Rubrika: 2009-10 přáteláky | Fotografie: Pyšely přátelák | Komentářů: 0

První jarní venkovní mač

28. 3. 2010

TJ Slavoj Čerčany – SK Benešov 3:2

ObrazekPro první letošní rozkoukání na travnatém hřišti jsme zvolili přáteláček s poměrně těžkým soupeřem. V Čerčanech nás čekala starší přípravka. Kluci se ovšem složitého úkolu nezalekli a starší a fyzicky vyspělejší soupeře přinutili sáhnout si na dno svých sil. Modrožlutí sehráli na poměrně dobrém terénu naprosto vyrovnanou partii a i když jsme nakonec o jednu branku prohráli, tým si zasloužil pochvalu a zasloužený obdiv i od příznivců domácího týmu.

Celý příspěvek | Rubrika: 2009-10 přáteláky | Fotografie: Čerčany přátelák | Komentářů: 0

Trénink s Podolím

23. 3. 2010

V úterním tréninku jsme využili přítomnosti mladších přípravek AFK Slavoj Podolí v benešovském S-Centru. Podoláci si tu užívali na svém soustředění. Během hodiny jsme si stihli zahrát dva dvacetiminutové poločasy. Museli jsme se obejít bez našeho bombera Ondry Svobody, ale nakonec jeho nepřítomnost ani nebyla znát. Podolským asi trenéři pořádně přes den naložili, protože působili trochu unavenějším dojmem. Naopak modrožlutí předvedli po posledním debaklu od Sedlčan bojovný a zdravě hladový výkon a soupeři před večeří připravili pořádný předkrm.

Celý příspěvek | Rubrika: 2009-10 přáteláky | Komentářů: 0

Lehký trénink s Teplýšovicemi

16. 2. 2010

Na úterní trénink jsme si pozvali teplýšovický mančaft. V zápase hraném na 3x20 minut jsme měli možnost vyzkoušet si různé kombinace sestav, kluci si většinou užili oslav ze spousty vstřelených branek, na druhou stranu jsme mohli vidět, že proti slabšímu soupeři kluci berou zodpovědnost až hodně zbytečně na sebe a snaží se hrát příliš individuálně. Čekali jsme, že uvidíme více kombinací, že si kluci více přihrají.

Sedlčany jsme uctili osmi brankami

26. 1. 2010

V přípravě se sedlčanským Tatranem tentokrát nepadlo tolik branek jako v listopadu. Možná na tom měl svůj podíl i velký mráz, který trochu zalézal i do bubliny S-Centra. Nicméně po nevýrazné první třetině se kluci rozhýbali a mohli jsme vidět celkem deset pěkných gólů.

Přípravný zápas s Tatranem

24. 11. 2009

SK Benešov - Tatran Sedlčany 11:12

V dalším z testů proti kvalitním soupeřům jsme poměřili síly se sedlčanským Tatranem. V utkání hraném na tři dvacetiminutovky jsme nakonec tahali za kratší konec a prohráli jsme o jednu branku. O výsledek samozřejmě až tolik nešlo - důležité bylo, že si zahráli všichni kluci. Málem jsme napodobili výsledek utkání nula jedniček, které o víkendu hrály s vlašimským áčkem 12:12 :-)

Povedená příprava v sedlčanské hale

8. 11. 2009

Výbornou sobotní formu si kluci podrželi i pro druhou víkendovou akci – přípravné trojutkání s týmy Tatranu Sedlčany a 1.FK Příbram v hale sedlčanského gymnázia. Ve čtyřech utkáních (po dvou s každým ze soupeřů) kluci nepoznali chuť porážky a předvedli opět poměrně spolehlivý výkon. Tentokrát nešlo až tolik o výsledky. Důležité bylo, že si kluci ohmatali hezkou novou sedlčanskou halu, kde budeme hrát po Novém roce dva turnaje, přesvědčili se, že i Tatran se dá porazit a hlavně – zahráli si fotbal s dobrými soupeři.

Zážitek na Gambrinus lize v Ďolíčku

13. 9. 2009

ObrazekBáječný podvečer a dost možná v jistém smyslu jeden z vrcholů kariéry jsme si všichni prožili při zápase 7. kola Gambrinus ligy Bohemians 1905 - Dynamo České Budějovice. Kluci měli možnost nasát atmosféru naší nejvyšší fotbalové soutěže a hlavně - předvedli svoje umění před zraky téměř sedmi tisíc diváků, počítaje v to reprezentačního trenéra a šéfa ČMFS Ivana Haška. V krátké devítiminutové vložce o přestávce ligového zápasu jsme předčili malé klokany brankou Filipa Černého a bezchybným výkonem všech hráčů.

Celý příspěvek | Rubrika: 2009-10 přáteláky | Fotografie: Bohemka liga | Komentářů: 0

Test v Postupicích

27. 8. 2009

Místo čtvrtečního tréninku jsme se zkusili popasovat s postupickou přípravkou. Výsledek v tomto zápase nebyl tou nejdůležitější věcí, ale kluci si opět zkusili zahrát proti větším fotbalistům. Ve fotogalerii jsou některé záběry, kde je vidět srovnání postav jednotlivých hráčů, až trošku komické :-)

Celý příspěvek | Rubrika: 2009-10 přáteláky | Fotografie: Postupice | Komentářů: 0