Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povinná a rekordní výhra

15. 5. 2010

SK Benešov – TJ JAWA Pecerady B 23:0 (12:0)

ObrazekV zápase s peceradským béčkem šlo od první minuty jen o to, na jakém čísle se zastaví gólové skóre. Kluci dosáhli rekordní výhry celé své kariéry, ale z takového utkání není třeba dělat žádnou velkou událost a nějaké závěry. Na klukách byla zvláště v prvním poločase vidět příliš velká snaha dát si gól. Ve druhé půli už byly akce aspoň o trochu pohlednější. Možná bychom uvítali, kdyby padlo o pár branek méně, ale viděli bychom lepší hru z naší strany.

Do zápasu naskočila základní osmička ve složení Dědič – Sadílek, Rydval – Říha, Černý, Provazník – Walter, Svoboda. V obraně pak odehráli po úvodních deseti minutách zbytek utkání Milko a Hendrych, v útoku střídali Dvořák a Vrkoslav. Těžko psát nějaký podrobný popis zápasu. Hra se odehrávala v podstatě podle stále stejného scénáře, kdy hosté na polovině hřiště rozehráli, ztratili míč a modrožlutí dříve či později dali branku. Určitě bychom dali více a hezčích gólů, kdyby kluci občas zvedli oči od balónu a nesnažili se ho nahrnout středem pokutového území do sítě se vším, co jim stálo v cestě. Další věcí, kterou si nemohou stále zapamatovat, je, že od rohového praporku se na branku nestřílí, ale přihrává lépe postaveným kamarádům. Za první poločas jsme dokázali dostat míč do sítě hostů celkem dvanáctkrát.

Ve druhém poločase jsme udělali pár změn v sestavě. V obraně pokračovali Kuba s Pepou a Filip Rydval odehrál střední zálohu. V útoku část poločasu dobře odpracoval Standa, výborný výkon předvedl Filip Černý na levém okraji zálohy. V této části hry jsme již více využívali prostory po stranách hřiště, kluci dokázali i daleko lépe směřovat přihrávky na volné spoluhráče a snad chyběla jen častější střelba. I tak jsme ale do zápisu o utkání přidali dalších jedenáct záznamů a připsali si tak rekordní výsledek v naší společné kariéře. Pro úplnost – 8 branek vsítil Ondra Svoboda, po třech přidali Martin Walter, Vojta Vrkoslav, Filip Černý a Standa Sadílek, dvakrát byl přesný Radek Provazník a jednou Lukáš Říha. Trochu ztuhlý Dan si mohl zachytat až při závěrečných penaltách.

Připomínám, že příští sobotu máme volno, v neděli pojedou nominovaní na venkovní turnaj do Staré Boleslavi.

 

Náhledy fotografií ze složky BN-Pecerady B

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Video

(Jitka, 15. 5. 2010 17:29)

Již nebudu zasílat odkazy na videozáznami z utkání, má videa najdete pod kolonkou Videokoutek. :o)