Jdi na obsah Jdi na menu
 


S-centrum Cup nanečisto

8. 11. 2008

ObrazekNa prvním S-centrum Cupu, jenž byl vypsán pro ročník 2001, naši kluci sbírali zkušenosti od starších kamarádů a všichni jsme se přesvědčili, že máme před sebou i přes úspěšný podzim stále spoustu práce. Sestava nakonec dopadla tak, že naši kluci tvořili většinu soupisky SK Benešov "B", ve kterém byli kromě našich ještě Patrik Blažek, Filip Ježek a David Čtrnáctý. Celý turnaj odchytal Dan Dědič (asi si za celý podzim v MiniCUPu nezachytal tak jako v sobotu), v obraně nastupovali Filip Rydval, Standa Sadílek, Kuba Milko a Lukáš Říha, v útoku se snažili zabojovat Vašek Skiba a Filip Černý.

Výsledky asi nemá smysl nějak moc hodnotit, rozebírat a přeceňovat. Roční náskok ve fotbalovém vývoji kluků, síla, obratnost, výbušnost, přehled o hře, to vše bylo prostě u soupeřů na znatelně vyšší úrovni než u nás. Přesto si myslím, že to nebyla marně strávená sobota a že kluci aspoň načerpali pár zkušeností, protože za tři týdny nás bude čekat ostrý turnaj našeho ročníku, kde doufám nebudeme víceméně do počtu :-)

Nejlepší zápas jsme předvedli hned v úvodu turnaje, kdy jsme v zahajovacím zápase nastoupili proti benešovskému áčku. David Čtrnáctý dokonce ve 3. minutě vstřelil první branku celého turnaje a ujali jsme se vedení 1:0. Žel další úspěch jsme nepřidali a během následujících pěti minut na tabuli svítil stav 1:3 ve prospěch áčka. Přes tento rychlý obrat se klukům podařilo obraz hry do jisté míry vyrovnat a jak se později ukázalo, uhrát celkem přijatelný výsledek. Další branka totiž již nepadla. Několikrát se v brance vyznamenal Dan Dědič.

V dalších zápasech již byla převaha soupeřů velmi znatelná. Podlehli jsme postupně Slavii A 0:8, Sedlčanům stejným výsledkem, Děčínu 1:7 (branku vstřelil Patrik Blažek z penalty), a na závěr jsme dostali 0:10 od Slavie B.

Vítězství v turnaji vybojovali fotbalisté Sedlčan, o bod před Slavií A. Na dalších místech byla Slavia B, Benešov A a Děčín. Obsadili jsme tedy s přehledem konečné šesté místo, což doufám klukům příliš nezkazilo víkend a věřím, že v příštích zápasech opět uvidíme více gólů v sítích našich soupeřů :-)

 

Náhledy fotografií ze složky Scentrum 081108

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Turnaj 2001

(Filip Rydval st., 10. 11. 2008 16:13)

Účast v tomto turnaji a hlavně hra některých soupeřů (Sedlčan a Sešívanců) musí kluky motivovat k většímu tréninkovému úsilí. Byla by škoda, kdyby nám výkonostně utekli. Můj poznatek - nejlíp kluci hráli, když byli v pětce spolu a ne nakombinovaní s hráči z BN 2001. V této sestavě byli naprosto rovnocení týmu BN 2001 "A". Největší přínos měl turnaj pro Dana Dědiče - zápas od zápasu se zlepšoval a předvedl několik hezkých zákroků a zachránil tým od daleko větších porážek. Takže je potřeba zabrat, ať jsme v S-centru za tři týdny na bedně!!!