Jdi na obsah Jdi na menu
 


Test proti Orlům 2001

21. 10. 2008

V přátelském utkání se naši Draci pokusili změřit síly s o rok staršími kamarády Orly. Před nedělním důležitým utkáním jsme si sebevědomí po stránce výsledku nijak moc neposílili, ale to určitě nebylo účelem tohoto přáteláčku.

V prvním poločase jsme začali s nejsilnější možnou sestavou (absentoval jen Filip Rydval s lehkou virózou - pevně doufáme, že střelec minulého kola bude na neděli v pořádku).  Nutno říci, že při vší úctě k neoddiskutovatelnému umění soupeře, se naši kluci starším kamarádům po většinu první půle vyrovnali, dokonce bych si dovolil tvrdit, že je v bojovnosti a nasazení i předčili. Snad ze mě nebude mluvit pýcha, když řeknu, že se více hrálo na polovině Orlů. Svědčil o tom i počet rohových kopů a velmi slibných příležitostí v pokutovém území. Orli si ovšem se vším zkušeně poradili a těsně před koncem poločasu v 18. a 20. minutě dali dvě branky. V brance zneškodnil v obou poločasech několik střel Dan Dědič, v první půli výborně bránili Kuba Milko a Standa Sadílek, v záloze skvěle pracoval jak směrem dopředu, tak i dozadu Filip Černý, útok při každé příležitosti podporovali Dominik Dvořák a Lukáš Říha a o úspěch vepředu se rvali Dan Žížala a Vašek Skiba.

Do druhého poločasu jsme sestavu prostřídali, aby se s nastupující tmou zahřáli všichni Draci. Obrana hrála ve složení Kuba Milko a Pepa Hendrych, na kraje zálohy šli Viktor Vaniš a Michal Vaněček a do útoku jsme nasadili Kubu Richtera a Martina Waltra. Soupeř poslal do hry také čerstvé síly a začal nás trošku trápit svým pohybem směrem kupředu. Dostali jsme sice dalších pět branek, ale našim klukům se nedá nic vyčítat. Bojovali s výškovou i váhovou převahou, pochopitelně i zkušenosti při vedení útočných akcí a rohových kopech byly u soupeře znát. Potěšující bylo sledovat účinné obranné zákroky Kuby Milka, snahu Michala Vaněčka o přesun hry dále od naší branky a fyzickou kondici a zarputilost Martina Waltra. Světlé okamžiky se objevují i u Kuby Richtera, je jistě jen otázkou času, kdy se zapíše do střelecké listiny.

Chtěl bych v závěru poděkovat opravdu všem klukům za to, že se rvali o výsledek, že nesložili zbraně při nepříznivém vývoji skóre a že bylo celou dobu na co koukat. Doufám, že se nikdo nenachladí a že pokud jsme měli tento týden prohrát, že to bylo dnes :-) Díky i rodičům za podporu, bylo fajn vás slyšet. Buldoci z Admiry již na neděli ladí klaksony, bubny a řehtačky :o)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář