V Kolovratech jen otázka skóre

3. 10. 2008

Benešov se pustil do domácích hned od začátku a kolovratští hráči chvílemi jen s velkou námahou a štěstím čelili tlaku hostů. První branku utkání vstřelil ve 4. minutě Václav Skiba. Poté se benešovští snažili přidat další góly, ale výsledkem byla jen série rohových kopů. Pojišťovací úspěch zaznamenal v 15. minutě Filip Černý.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil, hosté téměř nepřetržitě útočili a další branky byly jen otázkou času. Ve 24. minutě se před domácí brankou prosadil svým druhým gólem Václav Skiba, ve 30. minutě si připsal svůj premiérový záznam do střelecké listiny Michal Vaněček a účet zápasu dovršil góly v 31. a 38. minutě nejlepší hráč zápasu Filip Rydval.

Penaltový rozstřel byl již daleko vyrovnanější – úspěšnější byl i tentokrát Benešov, když zvítězil 7:6.