Druhá výhra

10. 9. 2008

Domácí hráči nenechali za celý zápas ani na okamžik nikoho na pochybách, kdo bude určovat jeho vývoj. Naznačovala to i soupiska obou týmů, protože hosté bohužel neměli nikoho na vystřídání a po většinu utkání je domácí příliš na vlastní polovinu hřiště nepouštěli.

Skóre otevřel po počátečním náporu v 5. minutě Václav Skiba. Poté se hra poněkud vyrovnala a náznaky šancí předvedli i hosté. Obzvláště jejich nejlepší hráč Tomáš Procházka dokázal zaměstnat domácí beky. Benešovští měli sice pár velmi slibných šancí, dařilo se Václavu Skibovi, překvapivé úniky po lajně předvedl i Michal Vaněček, ovšem do poločasu se prosadili jen jednou, a to v 15. minutě střílel domácí kanonýr Daniel Žížala.

Posledně zmiňovaný hráč pak proměnil první část druhého poločasu ve svoji exhibici, kdy napnul síť ve 22., 24., 27. a 33. minutě. Tím bylo o výsledku definitivně rozhodnuto a domácí pak hodně prostřídali sestavu a polevili v ostražitosti. Důsledkem toho byla i největší šance hostů v samém závěru utkání, ovšem penalta nařízená za faul zůstala neproměněna a domácí brankář Filip Rydval tak uhájil čisté konto.

Nezdar při penaltě v předposlední minutě zápasu tak hosté z Jižního Města odčinili a chuť si spravili při závěrečné penaltové přestřelce, v níž zvítězili 7:6.